Sidebar

3. Prvenstvu Balkana u rvanju za kadete i U-15 (pioniri) koje je održano od 3-5. novembra 2017. godine u Murskoj Soboti (SLO) nastupilo je 33 rvača i rvačica Srbije,
Na ovom takmičenju nastupilo je 220 takmičara iz 12 država Balkana (SRB, SLO, CRO, ALB, BUL, BIH, KOS, MKD, MDA, ROU, GRE, TUR).
Petrovačani Rajići, Uroš i Miljan srebrni na Balkanskom prvenstvu u Sloveniji!!!

rajici 1

Урош Рајић освојио ЗЛАТО на великом међународном такмичењу у рвању!!!
Петровац на Млави се све сигурније и јаче утискује у рвачку мапу Србије!!!
Змајеви блистали у Кањижи на великом међународном такмичењу у рвању за младе рваче на коме је учествовало 357 рвача из 15 земаља!!!

Uroš Rajić

У топлој атмосфери Бање Ждрело кренула операција Фарска острва!!!

Завршио се први тренинг у хали „Драгутин Томашевић“ у Петровцу на Млави уз максималну подршку домаћина и добар радни амбијент. Поподне следи наставак...
У уторак репрезентација обилази школарце, а у среду их очекује пријем код председника општине Душка Нединића и посета манастиру Горњак.

21765016 1335864933178680 7576111726432296110 n

U organizaciji Petrovačkog sportskog kluba i Sportskog saveza opštine Petrovac na Mlavi, a pod pokroviteljstvom opštine Petrovac na Mlavi danas je uspešno održan prvi turnir u Badmintonu.Turnir je održan u Sportskom centru Dragutin Tomašević u Petrovcu na Mlavi.Na turniru su učestvovali takmičari iz cele Srbije..učešće je uzelo 56.takmičara u singlu i dublu u juniorskoj,seniorskoj i konkurenciji veterana.
Prva u konkurenciji seniorki bila je takmičarka Petrovačkog Sportskog kluba Milena Milutinović,a prvi u seniorskoj konkurenciji bio je Dejan Milošević iz badminton kluba Dinamo Pančevo.

SLIKA BADMINTON

Poštovani, na osnovu izveštaja Hidrometeorološkog zavoda VIVA-Oreškovica,i meterološkog stanja u Petrovcu (obilne padavine) Takmičarsko disciplinska komisja turnira u malom fudbalu "Dani Fudbala Petrovac na Mlavi 2017" , je donela odluku da zbog obilnih padavina i loših vremenskih uslova ODLOŽI VEČERŠNJE ODIGRAVANJE SVIH UTAKMICA NA TURNIRU DANI FUDBALA 2017.

Поткатегорије

Sportski Savez Petrovac Logo Nov 2014 web3