Sidebar

R A S P O R E D       U T A K M I C A

PONEDELJAK         24.06.

19,30 kolibri                Geo image – Ibar trgovina pečenjara Srejić

20,00 ml.petlići               STR „Zrmanja“ – Bane vodovod

20,30 petlići                 Geo image – ŠF „Trgovački“                           

21,00                             SVEČANO OTVARANJE                   

21,15 SENIORI (1)    PEK. MILANOVIĆ – POMORAVLJE

22,15 SENIORI (2)    KJP IZVOR – SIMIĆ PETROL

 

UTORAK                     25.06.       

19,00 pioniri                Baleja – OJK Vrane

19,30 kadeti                 Beton Ždrelo - Naši             

20,15 SENIORI (3)    DOIS – ZLATNA KOŠUTA

21,15 SENIORI (4)    KAZINO FAVORIT - GALENIKA

22,15 SENIORI (5)    EVROPA KOMERC – GREEN

           

 

SREDA                         26.06.

19,00 ml. Petlići           Srmeks - KING

19,30 SENIORI (6)    KA „LIDER“ – BANJA ŽDRELO

20,30 Veterani             Simić petrol – TABOO lounge bar Spektar V

21,30 SENIORI (7)    EVRO MLIN – STARI HRAST &RTV MLAVA

22,30 SENIORI (8)    POMORAVLJE – KJP IZVOR

 

 

ČETVRTAK               27.06.                 

19,00 kolibri                   Evropa komerc – FK „Udarnik“

19,30 SENIORI (9)    SPORTSKI CENTAR – PROFI STIL

20,30 kadeti                 Evropa komerc – Bazen olimpik

21,15 SENIORI (10) EKO STEP – PEKARA MILANOVIĆ

22,15 SENIORI (11)  PROFI STIL – STARI HRAST &RTV MLAVA

         

 

PETAK                        28.06.

19,00 petlići                 FK „Udarnik“ - Freon

19,30 petlići                 Kuglana Bowling – Geo image     

20,00 SENIORI (12)  ZLATNA KOŠUTA – KAZINO FAVORIT

21,00 SENIORI (13)  ADMIRAL – DOIS

22,00 SENIORI (14)  SPORTSKI CENTAR - DeŠPED

 

 

 

SUBOTA                      29.06.                 

19,00 ml. petlići           Bane vodovod - KING

19,30 SENIORI (15)  GREEN – KA „LIDER“

20,30 Veterani            menjačnica Strip – Indeks turs

21,30 SENIORI (16)  AGRO CENTAR – EVROPA KOMERC

22,30 SENIORI (17)  KJP IZVOR – EKO STEP

 

NEDELJA                   30.06.

19,00 pioniri                Mesara Životić – Evro mlin

19,30 kadeti                 Naši – Bazen Olimpik

20,15 SENIORI (18)  SIMIĆ PETROL - POMORAVLJE

21,15 SENIORI (19)  KAZINO FAVORIT – ADMIRAL

22,15 SENIORI (20)  GALENIKA – ZLATNA KOŠUTA

 

 

PONEDELJAK         01.07.

19,00 kolibri                Ibar trgovina pečenjara Srejić – FK „Udarnik“

19,30 petlići                 ŠF „Trgovački“ - FK „Udarnik“

20,00 pioniri                OJK Vrane – Evro mlin

20,30 SENIORI (21) KA „LIDER“ - AGROCENTAR

21,30 SENIORI (22)  BANJA ŽDRELO - GREEN

22,30 SENIORI (23)  STARI HRAST &RTV MLAVA-SPORTSKI CENTAR

 

 

UTORAK                     02.07.       

19,00 ml. petlići           STR „Zrmanja“ - Srmeks

19,30 SENIORI (24)  DeŠPED – EURO MLIN

20,30 SENIORI (25)  EKO STEP – SIMIĆ PETROL

21,30 Veterani            TABOO lounge bar Spekar V – Indeks turs

22,30 SENIORI (26)  PEKARA MILANOVIĆ – KJP „IZVOR“

         

SREDA                        03.07.

19,00 petlići                 FK „Udarnik“ – kuglana Bowling

19,30 SENIORI (27)  ADMIRAL - GALENIKA

20,30 Veterani            Simić petrol – menjačnica STRIP

21,30 SENIORI (28)  DOIS – KAZINO FAVORIT

22,30 SENIORI (29) AGRO CENTAR – BANJA ŽDRELO

 

 

ČETVRTAK               04.07.                

19,00 kolibri                Geo image – Evropa komerc

19,30 kadeti                 Beton Ždrelo – Evropa komerc

20,15 SENIORI (30) DeŠPED – PROFI STIL

21,15 SENIORI (31)  EVROPA KOMERC – KA „LIDER“

22,15 SENIORI (32)  PROFI STIL – EVRO MLIN

             

 

 

PETAK                         05.07.                 

19,00 ml. petlići          Srneks – Bane vodovod

19,30 veterani              menj. STRIP – TABOO lounge bar Spektar V

20,30 SENIORI (33)  SIMIĆ PETROL – PEKARA MILANOVIĆ

21,30 SENIORI (34)  POMORAVLJE – EKO STEP           

22,30 SENIORI (35)  GALENIKA - DOIS

 

 

SUBOTA                      06.07.                 

19,00 petlići                 Freon – ŠF „Trgovački“

19,30 kadeti                  Evropa Komerc - Naši

20,15 SENIORI (36)  ZLATNA KOŠUTA - ADMIRAL

21,15 SENIORI (37)  BANJA ŽDRELO – EVROPA KOMERC

22,15 SENIORI (38)  GREEN – AGRO CENTAR

 

 

NEDELJA                   07.07.

19,00 kolibri                Evropa komerc – Ibar trgovina pečenjara Srejić

19,30                             revijalna utakmica                           

20,30 Veterani             Indeks turs – Simić petrol    

21,30 SENIORI (39)  EVRO MLIN – SPORTSKI  CENTAR

22,30 SENIORI (40)  STARI HRAST &RTV MLAVA - DeŠPED

           

(na celu stranu se ubacuje šema drugog kruga)

 

PONEDELJAK         08.07.

19,00 ml. petlići           KING – STR „Zrmanja

19,30 petlići                 Kuglana Bowling - Freon

20,00 SENIORI (41)            A1 – D4

21,00 SENIORI (42)            B2 – C3

22,00 SENIORI (43) A2 – D3

 

 

UTORAK                    09.07.

19,15 kolibri                FK „Udarnik“ – Geo image

19,45 pioniri                Baleja – Mesara Životić

20,15 petlići                 Geo image - FK „Udarnik“           

21,15 SENIORI (44)            C1 – B4    

22,15 SENIORI (45)            B1 – C4     

SREDA                        10.07.

19,00 pioniri                Mesara Životić – OJK Vrane        

19,30 kadeti                  Bazen Olimpik – Beton ždrelo

20,15 SENIORI (46)            D2 – A3

21,15 SENIORI (47)            C2 – B3

22,15 SENIORI (48) D1 – A4

ČETVRTAK               11.07.

19,30 pioniri                Evro mlin - Baleja

20,00 petlići                 ŠF „Trgovački“ – kuglana Bowling

20,30 petlići                 Freon – Geo image                                           

21,00 SENIORI (49)   ¼ finale   POBEDNIK 41 – POBEDNIK 42

22,00 SENIORI (50)    ¼ finale   POBEDNIK 43 – POBEDNIK 44

 

 

PETAK                        12.07.

18,40 kolibri                ½ finale А1 – A4

19,20 kolibri                ½ finale А2 – A3

20,00 ml. Petlići           ½ finale А1 – A4

20,40 ml. Petlići          ½ finale А2 – A3

21,20 SENIORI (51)  ¼ finale     POBEDNIK 45 – POBEDNIK 46

22,20 SENIORI (52)  ¼ finale     POBEDNIK 47 – POBEDNIK 48

 

SUBOTA                     13.07.

                                      SLOBODAN DAN

 

NEDELJA                   14.07.

18,30 Petlići                ½ finale А1 – A4

19,00 Petlići                ½ finale А2 – A3

19,30 kadeti                 ½ finale А1 – A4

20,15 kadeti                 ½ finale А2 – A3

21,00 Pioniri                ½ finale А1 – A4

21,30 Pioniri                ½ finale А2 – A3

22,00 Veterani             ½ finale А1 – A4

23,00 Veterani             ½ finale А2 – A3

 

 

 

 

PONEDELJAK         15.07.

18,00 kolibri                utakmica za 3. Mesto

18,30 ml. Petlići          utakmica za 3. Mesto

19,00 petlići                 utakmica za 3. Mesto

19,30 pioniri                utakmica za 3. Mesto

20,00 kadeti                 utakmica za 3. Mesto

20,45 veterani             utakmica za 3. Mesto

21,45 SENIORI (53)  ½ finale     POBEDNIK 49 – POBEDNIK 50

22,45 SENIORI (54) ½ finale      POBEDNIK 51 – POBEDNIK 52

 

 

UTORAK                     16.07.

18,00 kolibri                finale

18,30 ml. petlići finale

19,00 petlići                 finale

19,30 pioniri                finale

20,00 Kadeti               finale

20,40         ceremonija proglašenja najboljih u mladjim kategorijama

21,00 veterani             finale        

21,50         ceremonija proglašenja najboljih u kategoriji Veterani

22,00 SENIORI (55)  za 3. Mesto  

23,00 SENIORI (56)  FINALE

ceremonija proglašenja najboljih u kategoriji Seniori i   zatvaraanje 25. Turnira u malom fudbalu


Sportski Savez Petrovac Logo Nov 2014 web3

atletski savez srbije

sss zgrada